ULYSSES

ulysses_top.png 

Madeira - nowoczesna konstrukcja znanego biura holenderskiego Van der Stadt, budowana metodą wood core epoxy co daje niezwykle mocny, odporny kadłub.

Czytaj dalej >

KALENDARZ REJSÓW

mapka-wk.jpg 

 

REJSY: Wyspy Kanaryjskie
Czytaj dalej >

Kontakt

ulysses-kontakt.png 
e-mail: ulysses@g.pl
Hiszpania +34 634054550
Polska +48 502259111
skype-viber.PNG

Żeglarskie Safari

Popłyń z Kapitanem, który opłynął Ziemię Trasą Władysława Wagnera!
CZAS RELAKSU. BEZ STRESU.

Wyspy Kanaryjskie zwane są Wyspami Szczęśliwymi ze względu na klimat i pogodę ducha ich mieszkańców. Są one miejscem  startu wielu wielkich rejsów żeglarskich.  Z Wysp Kanaryjskich   w swój wielki rejs ruszał w 1492 Krzysztof Kolumb oraz wielu innych odkrywców. Wyspy Kanaryjskie leżąc na Atlantyku w odległości  5 godzin lotu od Europy pozwalają organizować rejsy przez cały rok. Warunki pogodowe w zależności od pory roku i miejsca pozwalają na rejsy ambitniejsze i jak i w pełni relaksowe.  Poza pięknym akwenem żeglarskim są  wspaniałym miejscem dla organizacji wycieczek lądowych i spacerów. Dodatkową ważną korzyścią  są  niskie ceny  na Wyspach Kanaryjskich np.  Litr paliwa kosztuje 1euroza litr a butelka dobrego wina jest dostępna poniżej 2 euro.  
Szczególnie ożywczo działa rejs  w styczniu , lutym i marcu gdy wiosenny klimat Wysp Kanaryjskich plus żeglarska  przygoda  pozwoli zapomnieć o mrocznej europejskiej zimie i zmartwieniach. Dodatkową atrakcją jest odbywający. się w lutym na Teneryfie drugi co do wielkości po Rio de Janeiro  karnawał.
Zapraszam na jacht szczególny: luksusowy a jednocześnie przygotowany do pływania w skrajnych warunkach pogodowych.  Ulysses wraz z kapitanem właśnie zakończyli rejs dookoła świata.  Podczas rejsu poczujecie powiew Wielkich Oceanów a doświadczenie żeglarskie kapitana i wyposażenie jachtu zapewnią bezpieczeństwo.
Terminy rejsów mogą ulec  zmianie po konsultacji z kapitanem
Zapraszam  na rejsy po Wyspach Kanaryjskich , których trasę ustalimy  wspólnie w zależności od celów wyznaczonych przez załogi  i  wiatry.

 

REZERWACJA REJSU

 

ULYSSES on Facebook